Hizmetlerimiz

10 seneyi aşkın Yapay Zeka ve Mühendislik Birikimi!

Yapay Zeka / Kontrol Algoritmaları

Robotik ve kontrol alanında yapay zeka kullanımına ilişkin yüksek bilgi birikimimizi iş ortaklarımızla paylaşıyoruz. Robotik kol ve otomasyon teknolojilerinde özel yapay zeka yazılım çözümleri sunuyoruz.

Mekanik sistem tasarım ortaklarımızla birlikte, yapay zeka ve kontrol algoritmalarına sahip endüstriyel akıllı sistemler sunuyoruz.

Yapay Zeka Destekli Optimizasyon

Yapay zeka algoritmaları tarafından desteklenen probleme özel optimizasyon algoritmaları sunmaktayız. Bu algoritmaları gömülü ve bulut tabanlı çözümler olarak sunabilmekteyiz.

Bu alanda özellikle Pekiştirmeli Öğrenme algoritmaları kullanmaktayız.

Yapay Zeka Destekli Mobil/Web Platformlar

Kullanıcı verilerine uygun önerilerle desteklenen mobil uygulamalar sunmaktayız.

Bulut tabanlı çözümlerde ve mobil uygulamalarda makine öğrenmesi ve derin öğrenme yöntemlerini verimli bir şekilde kullanmaktayız. Bulut ortamlarında verimliliğe dayalı algoritma hızlandırma çözümleri sunmaktayız.

5G ve Ötesi / Veri Merkezleri

Akıllı veri merkezlerimiz ve akıllı veri trafiği çözümlerimiz ile hızlı ve güvenli iletişim sunmaktayız.

5g ve iletişim teknolojilerinde yapay zeka kullanımı ile iletişim teknolojilerinde yeni çağa ayak uydurun.

Gömülü Sistemler ve System On Chip Çözümleri

Geliştirdiğimiz algoritmaları gömülü sistem ürünlerine çevirebilmekteyiz. Bu üretim aşamasında üretilen algoritmaya özel hızlandırma yöntemleri kullanmaktayız. Ayrıca FPGA System on Chip çözümleri de sunmaktayız.

Derin öğrenme ve pekiştirmeli öğrenme algoritmaları için özel olarak oluşturduğumuz paralel çalışma taslaklarını kullanmaktayız.

Veri işleme, Çıkarım, Tahmin

Partnerlerimizin isteklerine özel veri türlerine özel makine öğrenmesi ve veri işleme algoritmaları tasarlamaktayız.

Yapay Zeka Destekli Akıllı IOT Çözümleri

Yapay zeka tabanlı akıllı sistemler ve iot sistemleri geliştirmekte ve iş ortaklarımızın özel isteklerine göre tasarlayarak sunmaktayız.


WEB ve Bulut Çözümlerimiz

E-Ticaret Çözümlerimiz

İhtiyaç duyduğunuz e-ticaret altyapısını isteklerinize özel, güvenli ve sürdürülebilir şekilde sunmaktayız. Kullanılabilecek Seçenekler size sunularak işinize en uyumlu teknolojik altyapılar kullanılarak platformunuz oluşturulur.

Ödeme alım yöntemleri müşteri ihtiyaç ve isteklerine göre şekillendirilebilir olarak tasarlanmaktadır.

E-Ticaret platformunuzun tasarımları ise deneyimli oyun geliştirme tasarım ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Platform sunulurken kurumsal kimlik tasarımları ile beraber sunulur.

Kurumsal WEB Sitesi Çözümlerimiz

Şirketinize özel kurumsal kimliğinize uygun dinamik web sitesi tasarımları sunmaktayız.

Kurumsal Muhasebe Program Çözümlerimiz

Paket Programların yetersiz geldiği kurumsal şirketlere istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe yönetim programları üretmekteyiz.

Şirket özelinde veritabanı yönetimi ve tasarımı yaparak ihtiyaçlarınıza özel iş hacminizi artıracak programlar sunmaktayız.

Kurumsal Şirket Yönetimi Program Çözümlerimiz

İstek ve ihtiyaçlarınıza özel şirket yönetim platformları üretmekteyiz. İş yoğunluğunuzu düzenli bir ortamda takip edebilir ve çalışanlarınızın verimini artırmaya yönelik kararlar almayı bu sayede kolaylaştırabilirsiniz.

Yönetim platformlarında yapay zeka teknolojileri deneyimlerimizden faydalanarak isteklerinize özel iş zekası çözümleri eklenebilmektedir.

Stok Yönetimi Program Çözümlerimiz

Yapay Zeka teknolojilerini kendi oluşturduğumuz stok yönetimi platformlarımızda kullanarak müşterilerimize yüksek iş kapasitesi artışı garantisi veriyoruz. İsteklerinize ve stok özelliklerinize uygun bir şekilde oluşturulan bu platform şirket ihtiyaçlarınıza doğrudan hitap eder.

Müşteri Yönetimi Program Çözümlerimiz

Müşterilerini sınıflandırabildiğiniz, müşterilerinizin satın alım davranışlarına göre politikalar üretebileceğiniz; ihtiyaçlarınıza uygun şirketiniz özelinde kullanabileceğiniz yapay zeka tabanlı müşteri yönetim ve analiz platformları üretmekteyiz.

Sosyal Medya Yönetimi Program Çözümlerimiz

Sosyal medya ve pazarlama araçlarınızı tek bir platformda toplamanıza yarayan, yapay zeka algoritmaları kullanarak pazarlama politikalarınızı belirleyebileceğiniz, şirketiniz ihtiyaçlarına özel platformlar üretmekteyiz.


Yapay Zeka Teknoloji Çözümlerimiz

Kameralama Sistemleri / Bilgisayarlı Görü / İmge İşleme

Yapay zeka algoritmaları ile standart imge işleme algoritmalarını birleştirerek çalıştığımız kameralama problemlerine çözümler üretmekteyiz. Aşağıda çalıştığımız alnlardan bazılarınu bulabilirsiniz:


  • Nesne Tanıma, Nesne Bölütleme ve Nesne Takibi; Yüz tanıma uygulamaları / Pozisyon Belirleme
  • İmge ve Video Analizi; Montaj Doğrulama / Hata Takip Sistemleri
  • Robotik Uygulamalar ve İhtiyaçlara özel Analiz Uygulamaları

Doğal Dil İşleme Uygulamaları

İhtiyaçlarınıza ve isteklerinize özel dil işleme uygulamaları üretmekteyiz. Chatbot ve yığın analiz çözümleri sunmaktayız.

İş Zekası Uygulamaları

Şirket ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış, algoritma seçimlerinin dilediğiniz veriler üzerinde işleneceği sizin tarafınızdan şekillendirilecek isteklerinize uygun iş zekası çözümleri sunmaktayız.

Optimizasyon Uygulamaları

Probleme uygun optimizasyon teknikleri geliştirerek bu çözümlerimizi yazılımlarınızda veya platformlarınızda kullanabileceğiniz halde sunmaktayız. Özellikle Pekiştirmeli Öğrenme teknikleri ile optimizasyon tekniklerini geliştirmekte ve probleme özel algoritmalar tasarlamaktayız.

Veri İşleme Uygulamaları

İhtiyaçlara ve veri tiplerine özel veri işleme çözümleri sunmaktayız.


Sistem Çözümlerimiz (Gömülü/IOT/Cloud)

Gömülü Sistem ve IOT Çözümlerimiz

Veri analizi ve makine öğrenmesi yöntemlerini kullandığımız, Akıllı Şehir veya Akıllı Ev uygulamalarında sıklıkla karşılaştığımız IOT uygulamaları sunmaktayız. Özellikle Tarım alanında sıkılıkla ihtiyaç hissedilen bu sistemler müşterilerimiz tarafından hazırlanan isterlere uygun şekilde hazırlanmakta ve kullanıma uygun sunulmaktadır.


Mobil Aplikasyon Çözümlerimiz

Kişilere, kurumlara ve iş geliştirme ortamlarına hazırladığımız, müşterilerimizin isteklerine göre modern görünümlü uygulamalarımız bulunmaktadır.

Mobil Aplikasyon çözümlerimiz geliştirdiğimiz IOT sistemlerle birlikte çalışabilmekte ve kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Reinforcement learning / Meta learning / Deep learning / Inverse Reinforcement learning / Explainable AI / Symbolic AI

Yüksek Teknoloji Çözümleri!

Genç ve dinamik mühendislerden oluşuyoruz. Algoritma tasarımlarıyla hayal gücümüzü birleştiriyoruz.

Çözümlerimiz müşteriye özel olup, yapay zeka ve sistem çözümleri alanlarında birçok ürünümüz bulunmaktadır.

Çözümlerimiz, akademik bilginin hayal gücü ve kullanılabilirlikle birleştirilmesi sonucu ortaya çıkmaktadır.

Daha Fazla Bilgi Edin!